Font Mărit
Alb - Negru
Cursor vizibil

Contacte

str. Vasile Alecsandri, 2

MD-2009, mun. Chișinău

Tel: 022 268-883

Fax: 022 268-816

Email: secretariat@social.gov.md

 

 

Solicitări jurnalişti/presa

Email: presa@social.gov.md

 

 

Subdiviziunile ministerului

Funcția Nume Telefon Email
Ministru Marcel SPATARI 022-268-883 secretariat@social.gov.md
Secretar General al Ministerului Tudor MANCAȘ 022-262-163  tudor.mancas@social.gov.md
Secretar de Stat Vasile CUȘCA 022-262-142 vasile.cusca@social.gov.md
Secretar de  Stat Felicia BECHTOLDT 022-268-837 felicia.bechtoldt@social.gov.md
Secretar de  Stat              

Funcția Nume Telefon Email

    
Consilier  Cătălin Toma 022-268-883
office@social.gov.md
Asistent      

Funcția Nume Telefon Email
Şef serviciu   Colomița Ecaterina  0-22-262-141 ecaterina.colomita@social.gov.md
Consultant principal Gamanjii Alexandru  0-22-262-140 alexandru.gamanjii@social.gov.md
Consultant principal

Rusu Ana

 0-22-262-140 ana.rusu@social.gov.md

 

Funcția Nume Telefon Email
       
Auditor intern principal      

Funcția Nume Telefon Email

     
Consultant principal
Vladicescu Viorica   viorica.vladicescu@social.gov.md

 

Funcția Nume Telefon Email
Şef direcţie Alexandru Ghețu 022-262-175 alexandru.ghetu@social.gov.md
Consultant  principal Viorica Revenco 022-262-125 viorica.revenco@social.gov.md
Consultant  principal Irina Gherceac 022-262-151 irina.gherceac@social.gov.md
Consultant  principal Aurelia Burlaca 022-262-123 aurelia.burlaca@social.gov.md
Consultant  principal Luminița Onofrei 022-262-130 luminita.onofrei@social.gov.md

 

Funcția Nume Telefon Email
Şef direcţie Anna Gherganova 022- 262-102 anna.gherganova@social.gov.md
Consultant principal Anastasia Zaharia 022-262-127 anastasia.zaharia@social.gov.md
Consultant principal
Viorica Fochim 022-262-136 viorica.fochim@social.gov.md
Consultant principal
Mariana Stîrcul 022-262-134 mariana.stircul@social.gov.md
 Consultant principal Gotmaniuc Olga  0-22-262-119   olga.gotmaniuc@social.gov.md

Funcția Nume Telefon Email
Şef serviciu
Aliona Crețu 022-268-875 aliona.cretu@social.gov.md
Consultant principal  Bîrca Andriana 022-268-857 andriana.bîrca@social.gov.md

Funcția Nume Telefon Email
Şef direcţie Lilia Pascal 022-262-166 lilia.pascal@social.gov.md
Consultant principal  Petru Lupu 022-262-167 petru.lupu@social.gov.md
Consultant principal
Bîlici Aurelia
 aurelia.bîlici@social.gov.md
Consultant  principal Svetlana Albina 022-262-168 svetlana.albina@social.gov.md
Consultant  superior  Mariana Maroglo 022-262-164 mariana.maroglo@social.gov.md

 

Funcția Nume Telefon Email
Şef  interimar direcţie   Lilia  Herța 022-262-154 lilia.herta@social.gov.md
Consultant principal Nicoleta Crivenco 022-262-104 nicoleta.crivenco@social.gov.md
Consultant principal Mariana Tocan 022-262-116 mariana.tocan@social.gov.md

 
Consultant principal Liuba Muntean 022-262-120 liuba.muntean@social.gov.md

Funcția Nume Telefon Email
Şef direcţie   Igor Chișcă 022-262-107 igor.chisca@social.gov.md
Consultant principal Anastasia Gruzin 022-262-114 anastasia.gruzin@social.gov.md
Consultant principal Constanța Gaideu 022-262-113 constanta.gaideu@social.gov.md
Consultant principal Diana Teacă 022-262-110 diana.teaca@social.gov.md
Consultant principal Neonila Cioinac  022-262-159 neonila.cioinac@social.gov.md

Funcția Nume Telefon Email
Şef  direcţie Oleg Barcari 022-262-146 oleg.barcari@social.gov.md
Consultant principal Ina Scaticailov 022-262-106 ina.scaticailov@social.gov.md
Consultant principal Maria Sușu  022-262-103 maria.susu@social.gov.md
Consultant principal Olga Martînova  022-262-103 olga.martinova@social.gov.md  

Funcția Nume Telefon Email
Şef direcţie Casapu Tatiana 022-268-804 tatiana.casapu@social.gov.md
Consultant principal
022-268-819 nadejda.stavilo@social.gov.md
Consultant principal Irina Corman 022-268-819 irina.corman@social.gov.md
Consultant principal
022-268-814 carolina.nituleac@social.gov.md
Consultant principal Svetlana  Staci 022-268-814 svetlana.staci@social.gov.md 

 

Funcția Nume Telefon Email
Şef serviciu
Tatiana Bujor 022-268-839 tatiana.bujor@social.gov.md
Consultant principal  Angelica Șaban   angelica.saban@social.gov.md

Funcția Nume Telefon Email
Şef serviciu 
Valentin Miron
022-268-867valentin.miron@social.gov.md
Consultant principalLiuba Sandu 022-268-858 liuba.sandu@social.gov.md

Funcția Nume Telefon Email
Şef serviciu
Vera Șalunova 022-268-890 vera.salunova@social.gov.md
Consultant principal
Ion Glavațchi 022-268-861ion.glavatchi@social.gov.md

 

Funcția Nume Telefon Email
Şef direcție
Ecaterina Zazuc 022-268-853 ecaterina.zazuc@social.gov.md
Consultant principal Diana Cucereanu 022-268-809 diana.cucereanu@social.gov.md
Consultant principal Vera Guțu 022-268-808 vera.gutu@social.gov.md
Consultant principal Irina Cojocaru   irina.cojocaru@social.gov.md
Consultant principal      

 

Funcția Nume Telefon Email
Șef-serviciu
Diana Blănaru 022-262-137

diana.blanaru@social.gov.md

Consultant principal

     

 

Funcția Nume Telefon Email
Şef serviciu Daniela Martin 022-262-172 daniela.martin@social.gov.md
Consultant principal Stela Vieru-Botezat 022-262-143 stela.vieru-botezat@social.gov.md

 

Funcția Nume Telefon Email

Consultant principal

Octavian Prodan       

octavian.prodan@social.gov.md

        

 

Funcția Nume Telefon Email
Șef serviciu Inga Isacenco 022-268-816 inga.isacenco@social.gov.md
Inspector
Margarita Demidova 022-268-816 margarita.demidova@social.gov.md

Linkuri utile